Na mých stránkách máte možnost objednat si zázvorové produkty v jednoduchém objednávkovém formuláři. Jak jsem psala v otázkách a odpovědích, nechci mít tradiční eShop, ale chtěla bych s Vámi být v užším kontaktu (proto například nezasílám žádné zboží spediční firmou, penízky po Vás budu chtít vždy až po převzetí zboží atd.). Proto i objednávkový formulář je velmi jednoduchý, a pokud u nás objednáváte pravidelně, stačí vyplnit požadované zboží, vaši emailovou adresu a vybrat si způsob doručení zboží, případně doplnit k objednávce poznámku. Způsob doručení vybíráte pouze z několika málo možností: osobní odběr u mne v Brně – Tuřanech, rozvoz (Brno, Praha) a nebo jiný. V případě rozvozu musíte vybrat některý z naplánovaných termínů, které máte na výběr v následujícím poli pod způsobem doručení (objeví se až po vybrání položky „rozvoz“). Pokud vyberete jiný, v poznámce prosím upřesněte. A pak již stačí objednávku odeslat.

V případě, že se jedná o vaši první objednávku, systém Vás vyzve k zadání dalších kontaktních údajů. Povinné jsou pouze jméno a příjmení, ale pokud vyplníte i další údaje (telefonní číslo, adresu a datum narození) usnadníte mi další komunikaci s Vámi (viz. samostatný článek o sběru identifikačních údajů). A pak už vaši objednávku definitivně odešlete.

Po odeslání objednávky Vám přijde email s přehledem Vaší objednávky, a co nejdříve Vás budu kontaktovat dalším mailem s potvrzením termínu, případně dalšími upřesněními týkajícími se termínu osobního odběru nebo dostupností objednaných zázvorových dobrot.

A to je celé, pak už se jen můžete těšit a pomalu ohřívat vodu například na čaj z mého zázvorového sirupu.

icomailNapište nám na info@zenzero.cz 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace