Jaký je rozdíl mezi Vaším sirupem a ostatními?

Vím, že nabídka zázvorových sirupů je v současné chvíli opravdu veliká. Najít ten nejlepší může být složitá záležitost. Rozdíl mezi nimi bývá většinou v ceně a občas i ve složení. A složení – to je to podstatné. Ten náš se od ostatních liší zásadním způsobem. Jeho základ netvoří voda (jako u většiny ostatních sirupů) ale čerstvá citronová šťáva, ve které se jako v lázni koupe čerstvý zázvor nastrouhaný na droboulinké částečky, aby se z nich do citronové šťávy uvolnilo co nejvíce látek a chutí. Do této lázně přidáváme třtinový cukr, med a koření, aby se v ní zázvor necítil tak sám. Lázeň probíhá pouze při pokojové teplotě, aby si všechny suroviny zachovaly to nejlepší, co z nich můžeme získat. A to je druhý rozdíl mezi našim sirupem a těmi ostatními. Daní, za to nejlepší co nám příroda nabízí, je kratší trvanlivost. Ale já dávám přednost čerstvosti a intenzivní chuti před roční trvanlivostí a cukrovým sirupem. A co vy?


Proč kandovaný zázvor vypadá jinak, než ten, co se prodává v obchodech?

Když si vezmete na dlaň náš kousek kandovaného zázvoru a potom ho ochutnáte, budete asi zaskočeni jeho skoro agresivní pikantností. Věřte mi, že na tuto palčivou chuť si rychle zvyknete a další pokusy překonat tuto pálivou bariéru budou stále příjemnější. Jiný vzhled i chuť našeho kandovaného zázvoru jsou dány tím, že se prostě jedná o kousky čerstvého zázvoru, který se několik dní proslazuje a následně se suší. Kousky zázvoru krájíme ručně, a kdo ví, jak zázvor vypadá, určitě pochopí, že náš kandovaný zázvor ani nemůže mít pravidelné tvary. Nejedná se o kousky želé, které se dá vytvarovat do pravidelných tvarů a pálí „tak akorát“. Když mám chuť na kandovaný zázvor, chci kandovaný zázvor. Když mám chuť na želatinovou pochoutku, koupím si želatinovou pochoutku. Tu ale v naší nabídce nenajdete :-).


Proč se bonbóny nelesknou?

To není tak úplně pravda. Naše bonbóny se hned po vyloupnutí z formiček lesknou. A jak nádherně! Jsou krásné, hladké, lesklé, stejné jako bonbóny vyráběné v továrnách. Ale – během pár hodin svůj lesk ztratí a vypadají tak nějak obyčejně. A já vím proč a vím, jak bych jim k lesku rychle pomohla. Ta kouzelná přísada se jmenuje glukózový sirup a najdete ji ve většině výrobků, které mají mít sladkou příchuť (dokonce i v těch, které ani sladké být nemají). V našich bonbónech tato přísada chybí úmyslně (viz odkaz glukózový sirup), proto si svůj lesk musí naše bonbóny získat nikoliv pomocí glukózového sirupu, ale svou chutí a svou jedinečností. Ochutnáte je, i když nejsou tak krásně lesklé a hladké? Já bych to zkusila, protože chutnají po medu, zázvoru a všudypřítomném koření :-).


Děláte dárkové balíčky?

Dárkové balíčky vám na vaše přání samozřejmě rádi připravíme. Ideální je osobní domluva, abychom mohli splnit vaši představu. Pokud žádnou nebudete mít (i to se stává), rádi vám balíček sestavíme sami (bylo by vhodné mít představu alespoň o cenové hladině :-)).


Je možné produkty koupit v nějakých prodejnách?

V tuto chvíli to možné není. Upřednostňujeme osobní kontakt se svými zákazníky, což by nám prodejní síť úplně nezajistila. Naše produkty jsou založeny na čerstvosti a kratší době trvanlivosti, proto zboží vyrábíme prakticky na objednávku. Nechceme, aby bylo zboží znehodnoceno třeba nevhodným skladováním. Naše sirupy nejsou konzervované ani pasterované a my bychom neměli jistotu, že jsou uchovávány ve vhodných podmínkách. Také je pro nás důležitá zpětná vazba – ať pozitivní nebo negativní. Své produkty chceme vytvářet v souladu s požadavky našich klientů, kteří je budou konzumovat. Obchodník, který zboží „pouze“ prodává, nám tuto vazbu většinou neposkytne.

icomailNapište nám na info@zenzero.cz 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace